Mød Todai​

Her er vores team. Det er nogle af de førende eksperter inden for AI i Danmark. 

Vi sidder alle placeret på vores kontor i Carlsberg Byen. Du finder også ofte vores AI Solution Managers og vores Data Scientist ude hos vores kunder, da vi ikke laver projekter for vores kunder, men sammen med vores kunder.

Mød Todai​

Her er vores team. Det er nogle af de førende eksperter inden for AI i Danmark. 

Vi sidder alle placeret på vores kontor i Carlsberg Byen. Du finder også ofte vores AI Solution Managers og vores Data Scientist ude hos vores kunder, da vi ikke laver projekter for vores kunder, men sammen med vores kunder.

Dan Rose Johansen

Founder & CEO

dan.rose@todai.ai

+45 29 27 99 86

Barbara Myhre Isaksen

Senior AI Strategy Manager

barbara.isaksen@todai.ai

Hampus Gustavsson

Senior Data Scientist

hampus.gustavsson@todai.ai

Christine Friis Jakobsen

CMO

christine.jakobsen@todai.ai

+45 60 74 29 49

Ole Schneider

COO & Partner

ole.schneider@todai.ai

+45 40 26 90 75

Benjamin Lazar

Data Scientist

benjamin.lazar@todai.ai

Natasha Norsker

Data Scientist

natasha.norsker@todai.ai

Bonnie Roy

AI Solution Manager

bonnie.roy@todai.ai

+45 28 71 28 60

Benjamin Grøn Laursen

AI Solution Manager​

benjamin.laursen@todai.ai

Nina Holm-Jensen

Team Lead ML Engineer

nina.holm-jensen@todai.ai

Koen Campman

Designer

koen.campman@todai.ai

Martin Bern

AI Solution Manager

martin.bern@todai.ai

+45 30 54 74 65

Thoranna Bender

Data Scientist

thoranna.bender@todai.ai

Andreas Jacobsen

Account Executive

andreas.jacobsen@todai.ai

+45 31 32 94 02

Thea Randbøll Madsen

Office Manager

thea.madsen@todai.ai

Frederik Madsen

Data Scientist

frederik.madsen@todai.ai

Har du lyst til at være en del af vores team? Så se vores ledige stillinger her

Bliv en del af Todai og vores spændende rejse mod en AI-drevet fremtid. Vi ser kunstig intelligens som mere end blot teknik; det handler om mennesker.

Hvis du også elsker AI, er du måske den person, vi leder efter.

Bliv opdateret

Følg med i Todai. Vi sender løbende opdateringer om vores projekter, morgenmøder, konferencer og andre relevante AI-nyheder.