Mød Todai

Her er vores team. Det er nogle af de førende eksperter inden for AI i Danmark. 

Vi sidder alle placeret på vores kontor i Carlsberg Byen. Du finder også ofte vores AI Solution Managers og vores Data Scientist ude hos vores kunder, da vi ikke laver projekter for vores kunder, men sammen med vores kunder.

Dan Rose Johansen

Founder & CEO

dan.rose@todai.ai
+45 29 27 99 86

Natasha Norsker

Data Scientist

natasha.norsker@todai.ai
+45 22 43 76 29

Hampus Gustavsson

Senior Data Scientist

hampus.gustavsson@todai.ai

Ole Schneider

COO & Partner

ole.schneider@todai.ai
+45 40 26 90 75

Christine Friis Jakobsen

CMO

christine.jakobsen@todai.ai 
+45 60 74 29 49

Benjamin Lazar

Data Scientist

Benjamin.lazar@todai.ai
+45 61 51 38 36

Martin Bern

AI Solution Manager

martin.bern@todai.ai
+45 30 54 74 65

Bonnie Roy

AI Solution Manager

bonnie.roy@todai.ai
+45 28 71 28 60

Andreas Jacobsen

Account Executive

andreas.jacobsen@todai.ai
+45 91 56 61 55

Koen Campman

Designer

koen.campman@todai.ai

Nicki Friis

AI Solution Manager

nicki.friis@todai.ai

Nina Holm-Jensen

Senior ML Engineer

nina.holm-jensen@todai.ai

Marcus Rasmussen

Lead Strategic Account Manager

marcus.rasmussen@todai.ai

Benjamin Grøn Laursen

AI Solution Manager

benjamin.laursen@todai.ai

Søren Stensdal

Investor

Bliv opdateret

Følg med i Todai. Vi sender løbende opdateringer om vores projekter, morgenmøder, konferencer og andre relevante AI-nyheder.