Todai gør Kunstig intelligens forståeligt

Om TodAI

TodAI er sat i verden for at gøre kunstig intelligens jordnært og tilgængeligt for så mange virksomheder i Danmark som muligt.

Det gør vi både gennem undervisning, kurser, strategi og ikke mindst udvikling af kunstig intelligens løsninger.

Teamet

Mød teamet

_2345838

Dan Rose Johansen

Co-Founder & CEO

Dan.rose@todai.ai
29279986

_2345820

Barbara Isaksen

AI Konsulent

Barbara.isaksen@todai.ai
31415095

_2345938

Martin Bern

AI Konsulent

Martin.bern@todai.ai
30547465

_2345913

Ole Schneider

COO & Partner

Ole.schneider@todai.ai
40269075

IMG_4815 2

Julie Mortensen

Marketing Koordinator

Julie.mortensen@todai.ai
27507886

_2345884

Benjamin Lazar

Data Scientist

Benjamin.lazar@todai.ai
61513836

_2345778

Natasha Norsker

Data Scientist

Natasha.norsker@todai.ai
22437629

Joachim_Bingel-small (3)

Joachim Bingel
Data Scientist


Joachim.bingel@todai.ai
50293185

IMG_8278

Koen Campman

Graphic Designer

Skærmbillede 2022-10-31 kl. 19.27.37

Søren Stensdal

Investor

inspiration

Du ville se godt ud her!

Vi er altid på udkig efter nye talenter

Send os en ansøgning her:
kontakt@todai.ai